O nás

O nás

NAŠÍM krédom je KVALITA. Už od roku 1924.

Spoločnosť Emil Frey Group je v automobilovom odvetví aktívna už takmer 100 rokov.

Jej motto,

  • predávame kvalitné výrobky za spravodlivé ceny
  • robíme profesionálnu prácu za spravodlivé ceny,
  • slúži všetkým zákazníkom okamžite a svedomito,

zostáva platné dodnes. Prítomnosť a budúcnosť automobilového sektora stojí a klesá s osobným, profesionálnym a pre zákazníkov cenovo dostupným zapojením každého jednotlivého zamestnanca. Emil Frey formuloval vyššie uvedené požiadavky na kvalitu v zákazníckom liste jasným spôsobom už v roku 1935. Sú pevne zakotvené vo filozofii spoločnosti a prispievajú k tomu, že skupina Emil Frey sa teší dobrej povesti verejnosti, rovnako ako dlhoročnej dôvery svojich zákazníkov.

Emil Frey Group - kompletný svet automobilov

Vo veku 26 rokov sa zakladateľ spoločnosti Emil Frey rozhodol postaviť na vlastné nohy. Nadšený mechanik zmenil s pomocou dielne na opravou automobilov a motoriek svoju vášeň pre motory a závody na profesiu. Skupina Emil Frey oslávila v roku 2014 90. výročie existencie.

Mnohé víťazstvá, ktoré Emil Frey na motocykli získal, neboli náhodné. Ako svedomitý obchodník sa mohol na závodnú dráhu postaviť najskôr v sobotu popoludní, zatiaľ čo jeho konkurenti tu už niekoľko dní trénovali. Aj napriek obrovskej fascinácii z pretekov Emil Frey vždy dodržiaval svoju zásadu: najprv práca, potom zábava.

Vďaka húževnatosti, dlhodobým výhľadom a neutíchajúcemu nasadeniu tak vytvoril so svojím synom Walterom Frey-om spoločnosť Emil Frey Group, ktorá patrí už niekoľko desaťročí medzi popredné spoločnosti v automobilovom priemysle.

Do Slovenskej republiky si spoločnosť Emil Frey našla cestu v roku 2016, kedy sa stala importérom značky Peugeot, Citroen a DS. Zároveň sa spustila aj prevádzka logistického skladu náhradných dielcov v Lozorne, neďaleko Bratislavy. Od septembra 2017 dodáva každý deň náhradné dielce do 315 prevádzok.

EMIL FREY SELECT – nadnárodný program predaja jazdených vozidiel

Logo EMIL FREY SELECT u obchodníka znamená vo Švajčiarsku, Belgicku, Nemecku, Holandsku, Francúzsku, Českej republike alebo Slovensku. Predaj kvalitných jazdených vozidiel z vlastných a preverených zdrojov, od našich zákazníkov, firemných partnerov, predaj predvádzacích alebo služobných vozidiel spoločnosti Emil Frey Group. Vďaka širokému spektru obchodných zastúpení alebo dílerstiev viac ako 30 značiek automobilov Alfa Romeo, Aston Martin, BMW, Bentley, Citroën, Fiat, Ford, Opel, Peugeot alebo Mercedes, sme schopní uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov na poli zánovných alebo jazdených vozidiel. Vždy samozrejme s ohľadom na najvyššiu možnú kvalitu vozidiel a poskytovaných služieb tak, ako je tomu u spoločnosti Emil Frey Group už viac ako 90 rokov zvykom.