O nás

O nás

Spoločnosť Emil Frey Slovensko pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2016 a postupne rozširuje zastúpenie značiek. Emil Frey Slovensko je výhradným dovozcom značiek Peugeot, Citroen, DS, Opel, Fiat, Jeep, Alfa-Romeo a Abarth.

Odvetvie jazdených vozidiel pokrýva Emil Frey Slovensko úspešným digitálnym projektom pod medzinárodnou značkou AUTOSPHERE. Naším cieľom je predaj kvalitných jazdených vozidiel z vlastných a preverených zdrojov, od našich zákazníkov, firemných partnerov, predaj predvádzacích alebo služobných vozidiel spoločnosti Emil Frey Group. Pomocou niekoľkých kliknutí si zákazníci nájdu veľký výber jazdených vozidiel.

Okrem širokého výberu vozidiel Vám AUTOSPHERE ponúka aj doplnkové služby, ako napríklad výkup vášho starého vozidla, možnosť uzatvoriť poistenie a veľa ďalšieho vďaka čomu je kúpa ojazdeného vozidla bezpečná a pohodlná. Vhodné financovanie, rôzne ponuky záruk a okamžitá skúšobná jazda v prípade potreby dopĺňajú našu ponuku.

Vozidlá overujeme podľa prísnych štandardov, za ktorými stojí profesionalita našich zamestnancov i partnerov z programu Autosphere. Medzinárodná značka Autosphere je zárukou kvality a dôveryhodnosti.